| KeepYourSoul a întrebat:

Bunahappy. Ori de cate ori ma enervez imi apar pe piept niste pete rosii care dispar in scurt timp, fara vreo senzatie de mancarime. Am fost la medicul de familie care nu mai auzise de asa ceva profesionist laughing ). As dori sa stiu daca ati patit si voi ceva de genul...am avut o perioada in care nu imi mai aparusera, astazi insa, surpriza.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu am patit asa ceva. Se pare ca sunt pe sistem nervos. Documenteaza-te pe net poate mai gasesti cazuri.

| KeepYourSoul explică:

Nu am probleme cu transpiratia