| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Poate baietii ma pot ajuta mai mult cu un raspuns la o intrebare, daca se pricep. Prietenul meu pe la 2:00 noaptea mi-a trimis o poza cu niste acte intr-un loc si dupa iar inca una. Ideea e ca nu a fost prima data cand se afla acolo. Dar de data aceasta mi-a trimis pe aplicatia Snap... si mi-a aparut cumva o locatie Winboss. Stie cineva ce este? Adica are legatura ceva cu jocurile de noroc? Am cautat ceva pe net si asta am gasit. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? happy

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A castigat la pacanele, mai ales daca zici ca a dat locatia de la WinBoss care e sala de jocuri. Sau s-a bagat cu camatarii pe felie sa-si plateasca datoriile, cine stie.

| Alina5555555 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e prima data cand mi-a trimis poze de acolo. Era cumva intr-un birou. De asta m-am mirat cand am cautat pe net sa vad ce este Winboss, m-am socat putin. El nu mi-a zis niciodata ca merge acolo. Si cred ca tot din greseala a pus locatia. Eu in tot acest timp am crezut ca in acel birou cu acte, hartii etc. poate are ceva treaba sau cine stie. Dar de data asta mi-a trmis la ora 2:00 si pe la 4:00. si zicea cumva ca l-au terminat actele alea, hartiile. straight face A fost greseala mea ca nu l-am intrebat niciodata unde e acolo sau ce face.

| Drimmero a răspuns (pentru Alina5555555):

Cred ca de fapt lucreaza acolo. Dar cum, e iubitul tau si nu stiai astea? cam ciudata treaba asta.

| Alina5555555 a răspuns (pentru Drimmero):

Lucreaza in calitate de ce? Eu am mai vazut persoane in poza aia, cel putin un barbat, adica nu era singur. Da, pai nu stiu. Cand ne-am cunoscut la inceput, l
am intrebat cu ce se ocupa sau ce face in timpul liber, dar el mi-a zis total altceva, de fapt nu mi-a zis nimic sigur, m-a bagat in ceață in ceea ce priveste ocupatia lui. Si am zis ca nu ma stresez prea tare cu asta, o fi ceva decent, ok. Nu stiu in ce s-a bagat sau ce facea el acolo la orele alea tarzii. Ce hartii sau acte poate face el acolo? Eu nu ma pricep deloc la din astea.

| Drimmero a răspuns (pentru Alina5555555):

Cel mai probabil are grija de aparate, se ocupa si cu banii incasati de aparate, sta pana la ultimul client acolo, numara banii, deconecteaza aparatele, gen da inchiderea, iar celalalt probabil e colegul lui de tura. Am pe cineva care lucreaza acolo si stiu oarecum detaliile astea, au un fel de birou in sala de jocuri, se uita pe camere, au grija de aparate, inchid sala, scot banii din aparate, numara incasarile si fac niste foi, pare ca asta lucreaza si el, nu stiu exact cum se numeste meseria asta, e un fel de paznic dar cu ceva mai multe functii in sala de jocuri. Cam dubios ca nu stiai cu ce se ocupa.

| Alina5555555 a răspuns (pentru Drimmero):

Serios? Sunt cam dezagamita de el. Nu mi-a spus. El mi-a ascuns asta. A facut tot poaibilul sa nu aflu asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Alina5555555):

Asta intuiesc ca ar fi, nu stiu exact. Intreaba-l si vezi si tu care e faza, daca nu comunicati nu ai de unde sa stii, doar sunteti in relatie, ce naiba.

| InYourPants a răspuns:

De ce nu discuti cu el?

| Alina5555555 a răspuns (pentru InYourPants):

Pai urmeaza sa discutam. dar vreau sa stiu si eu despre ce este vorba mai intai. apoi sa vad daca ma minte.