| SelinaKyle a întrebat:

Buna prieteni. Vreau neaparat un catelus dar tata nu e de acord. Cum as puteta sa-l conving sa-mi ia unul?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu este de accord cu un motiv!
in primul rand trebuie sa te gandesti ca un caine presupune o mare responsabilitate! ...si 2 ) intretinerea unui caine.nu este chiar ieftina!
ajuta mai mult in casa, fii mai responsabila, si demonstreaza-le parintilor tai ca meriti sa ai un caine!
. nimic nu se obtine doar cu vorba buna! ...ci cu munca!

| Shawty a răspuns:

Spune-i ca daca vei avea un caine vei deveni mai responasbila ptc., a avea grija de un caine cere multa responsabilitate. big grin Succes!