| anonim_4396 a întrebat:

Referitor la avon, as vrea sa stiu peste ce suma trebuie sa fie comanda pentru a se primi camapania asta acel lantisor cu inimioara. Am inteles 220 lei. Dar 220 lei cu tot cu bijuterii, sau in afara de bijuterii? sau 220 lei din parfumuri? thinking Sau 220 lei, incluzand orice, si bijuterii si cosmetice, etc?

1 răspuns:
| warwara a răspuns:

Trebuie sa comanzi de 220 lei cum ai zis si tu. Nu se iau in considerare produsele in limita stocului disponibil si nici cele din oferta pentru reprezentanti. in rest, intra toate produsele. Ca sa poti comanda si bratara cu cercei, trebuie sa ai comanda de cel putin 80 de lei produse din gama -ingrijirea corpului-. Contacteaza'ti coordonatorul sa iti dea lista produselor din aceea gama, sau da-mi mesaj cu adresa ta de mail si iti trimit eu acea lista happy.