| Bebelushaluizwow a întrebat:

Buna seara, as dori sa stiu si eu ce inseamna atunci cand visezi persoana iubita, de nenumarate ori, desi dormim impreuna! Va rog frumos sa imi spuneti si mie. Multumuesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca iti visezi persoana iubita langa care dormi, inseama ca este o iubire puternica intre voi.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fadnox a răspuns:

E ca te-a infestat cu totul, pana si creierul

| StarKiss a răspuns:

Înseamnă că te-ai îndrăgostit destul de tare de ea... Te gândești numai la ea! happy

| Alyalexandra15 a răspuns:

Eu zic ca sub inconstientul tau, te gandesti doar la ea. O iubesti mult si de aceea o visezi chiar daca e langa tine. Dar se poate sa fie si de rau. Depinde cum ai visat-o! :*