| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! Care este diferența dintre stat și privat?

Răspuns Câştigător
| Mitzupitzu a răspuns:

In Romania este mai bine la stat. La privat ai parte de multa munca si salariu mic. Singurul domeniu unde castigi bani mai multi la privat este IT-ul.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Statul este atunci cins stai si nu faci nimic, privat este atunci cand esti cu fata pe felie laughing

| Mitzupitzu a răspuns:

In ce sens?

| ___Enzo explică (pentru Mitzupitzu):

Care sunt condițiile, salariile!

| Mitzupitzu a răspuns (pentru ___Enzo):

In Romania este mai bine la stat. La privat ai parte de multa munca si salariu mic. Singurul domeniu unde castigi bani mai multi la privat este IT-ul.