| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Bună seara.
Este vorba despre profesoara mea, doi colegi au iînceput să
țipe la ei și după aceea a început sa țipe și la mine. Ca miros a transpirație.
În urma cu 5 zile a venit în clasă și când a ajuns la catedra și a acoperit nasul ca miroase ceva ciudat. si eu cred ca la mine s a referit ca miros a transpirație dar nu am simțit niciun miros ciudat și nici nu miroseam a transpiratie.De când a venit în clasă fereastra a fost deschisa toată oora și profesoara s a mutat în ultima bbancă. În urma cu 2 zile m a certat pe nedrept și am iînceput sa plâng din cauza ei. Îmi venea sa i spun "bine ca dvs. Mirosiți mai bine, ca va credeti Cenusareasa". Marți o sa fie ședința cu părinți dar nu i am spus mamei ce a fost iîn urma cu 2 zile cred ca o sa i spună ddiriginte ele (dacă stie). Oare este bine sa i spun, colega mea de banca mi a spus sa i spun mamei ca nu e vina mea. Aștept raspunsuri.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este! Nu este vina ta ca nu te speli. Chestie de educatie.

| R0R0 a răspuns:

Spune-i mamei tale.
E mai ok asa.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Mă spăl în fiecare dimineață mă dau cu deodorant mă dau cu parfum. Hainele sunt spălate. Și mă acuzat degeaba. Profesori cu fițe mari. Dacă se duce în vizita la tara ce o sa mai întrebe.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Spune-i mamei tale, nu ai nicio vina.te-a insultat pe nedrept si merita pedepsita