| robertagiuli95 a întrebat:

Buna Seara!

Intrebare, voi fetelor ce parere aveti despre baietii aia de 23 ani care nu au facut sex niciodata, aia care nu stiu sa satisfaca o femeie?

Sunt tantalai? Ce realizare au in viata lor?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu consider un barbat tantalu doar pentru ca nu a avut sex, dimpotriva, poate nu a avut ocazia sa gaseasca o fata de care sa se indragosteasca si sa aiba sex cu ea, poate a avut alte prioritati in viata (scoala, facultate) si nu a avut timp sa gaseasca pe cineva samd.
Tantalu este unul prost la cap, care nu-i capabil sa realizeze ceva in viata, nu unul care nu a avut inca sex.
Nu masuram inteligenta unui baiat sau barbat, in cate relatii sexuale a avut!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Baietii de 23 de ani pot fi inca nematurizati, deci nu e cazul sa ii catalogam, inca.

| Freya1 a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa te culci cu femei ca sa realizezi ceva in viata, cum nu cred de altfel ca are de unde sa stie cineva daca el stie sau nu sa satisfacă o femeie daca inca nu a încercat.
Sunt destule femei atrase de bărbați virgini cum si el la rândul lui are timp sa experimenteze sexul.Nu ai cum sa iti faci o parere despre un om doar pentru ca nu a facut sex.

| Celcestietot a răspuns:

Baietii aia de 23 ani care nu au facut sex niciodata, aia care NU STIU sa satisfaca o femeie?!?! Tu ai gandit cand ai scris intrebarea?! Eu consider ca nu, cu toata sinceritatea! Iti arat ca te inseli si ca nu are pic de logica ceea ce ai scris (in afara formulei de salut care se afla la inceput) prin urmatoarele propozitii. Exemplu : Nu ai baut in viata ta Fanta de struguri, nu ai avut niciun fel de contact in afara de cel vizual. Este in fata ta bautura aceea si spui ca nu este buna de nimic. Ce faci, o vezi si direct o etichetezi, o introduci intr-o anumita categorie? De unde ai stii ca nu este buna la gust? Iti zic eu, nu ai cum sa stii. Asa si cu indivizii virgini, ii cataloghezi fara sa ai habar de ce sunt in stare. Ai testat tu toate abilitatile virginilor de pe mapamond ca sa dai verdictul? Nu, nu ai facut asta, asa ca, esti libera sa nu iti mai exprimi parerea + ca oamenii carora le mai misca creierul, nu ar debita asemenea aiureri, erori grave, CRASE.

| SilentRain a răspuns:

Virginitatea nu iti ofera nimic si nici nu te face mai prost
Tantalau te face caracterul ' si ratat in viata te face lipsa de motivație, lenea, nu virginitatea

| OldSoul a răspuns:

Dar tu ce parere ai?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De acord cu Hecate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt la fel frate. Tine minte o chestie, fetelor nu le interesează părerea lor despre tine atât de mult pe cat le interesează părerea ta despre ele.
Din cate am observat eu sunt 2 tipuri mari și late de fete, alea care îți bagă de vina că ești așa și alea care te imping de la spate să-ți faci cat mai multe realizări. Chiar daca nu le ai, îți dai tu seama pe care trebuie sa le tii cat mai aproape.

| robertagiuli95 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt baiat, sunt fata mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere proasta.
Sexul nu e cea mai mare realizare pe care poți s-o ai in viața ta.Pot fi si genii si sa fie virgini.Chestia asta e mai mult un indiciu despre personalitatea lor decât despre cât de impresionante sunt realizările lor.

| numeunic a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce anume crezi ca spune despre personalitatea lor de spui ai o parere proasta? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru numeunic):

Ca sunt timizi,n-au încredere in sine, nu au abilitați sociale, sunt plictisitori, arată naspa si nu fac nimic in sensul asta(delasare, lipsa de ambiție)si asa ma departe.Sau au aceeași problema ca tine, cine știe thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa o fac cu una care nu a făcut o niciodată, nu m ar interesa de realizările ei măcar as ști ca nu e o zdreanta ca altele gen ana muntean de fapt visul meu e sa găsesc o fata virgina
La fete probabil stau cu totul altcumva lucrurile

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E circ mare cu aia si cu Marica, cica ar fi de 1 an intamplarea aia, desi mai mult ca sigur ca a babardit-o si in alte dati. Sotul a facut-o de ras peste tot, a devenit cunoscuta,, o miscare isteata, ceea ce nu e ok este ca a iertat-o, nu stiu cati s-ar fi stapanit s-o calce in picioare.

Iar Marica,, decent ca fotbalist, un jeg in afara terenului, nu se fac d-astea sa o tufi pe nevasta altuia, mai ales a prietenului tau, a primit destul hate. Pacat, chiar era apreciat ca fotbalist

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ii place sa marcheze și în deplasare o dat în ea ca fcsb în Dinamo

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Au aparut glume pe care numai microbistii le-ar prinde, cum ca ar fi singurul fotbalist prins in 'inside', ca a prins meciul in deplasare, ca a jucat 2 meciuri intr-o singura zi (4 ore).

Numai zdrente de oameni, aia in primul rand, mama a 2-a copii parca, iar ala si-a stricat imaginea aiurea, dar stii cum se zice, cainele nu se baga cand cateaua nu ridica coada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Corect. Nu ai văzut în acel clip ca de abia mai respira săracu o lucrato bine în astea 4 ore o dat o la păianjen la vinclu s-a facut de maro csf asa s fotbaliștii ăștia "tineri și nelinistiti"

| SoareDaniel a răspuns:

Nu, doar ca nu au avut norocul sa ii cace masa cu o ''***'' acceptata de societatea asta de **** in care voi pzdelor aveti cutitu' si furculitza, atat tot. Eu stiu din liceu ce inseamna sa ai o mutra ce atrage, am avut un coleg care s-a cuplat in 2 ani de liceul cu cel putin 4 colege, 2 din ele fiind si bune prietene. Omul realmente nu arata ca HULK, nu era GHITA MURESAN, dar arata super bine, in orice zi, stare etc. Numai vorbesc ca toata clasa, noi baietii, capatasem o ura foarte mare pe el, pana si diriginta i-a oferit o distinctie de cel mai prezentabil baiat din clasa sau ceva de genul. E usor sa va dati cu parerea, fata de astia loviti de soarta, ca e anormal daca nu au *** pana la varsta aia, de te-ai fi nascut si tu urat ca noaptea ai fi vazut lucrurile altfel te asigur eu de asta, ai fi umplut pagini intregi de frustrari pe aici.