| andreywtza a întrebat:

Situatia este urmatoarea: peste cateva zile ma voi muta la iubitul meu. Problema este ca acasa la el nu au semnal decat pe telekom si Vodafone, dar doar daca pui telefonul in anumite locuri, de altfel nu are nici internet. Am incercat sa bagam internetul acum, insa dolce, digi si Orange nu au acoperire. Intre el si vecinii lui care au internet de la telekom este o distanta de aproximativ 150m, dar cei de la telekom au spus ca noua nu pot sa ne bage. Ne-ar trebui urgent internet si telefon fix, ce ne-ati sfătui sa facem? Ofer funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu se pot face lagaturi acolo, va mutati sau ...stati fara internet si telefon!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incercati si cu UPC, daca au fibra in zona, va rezolva cu tv, internet si telefon fix.

| Freya1 a răspuns:

Va mutati ca stati in pustietate...