| DanTin a întrebat:

Buna seara TPU, imi puteti spune, dintre cei care ati fost la munca in strainatate, cum e viata voastra, sunteti multumiti de ea, va e dor de casa? Am 17 ani si am Cambridge-ul luat, vreau sa termin liceu si sa plec afara din tara, eu personal urasc tara asta, nu intelegeti gresit nu tara la propriu, sunt scarbit de oameni din ea si vreau sa plec intr-o tara civilizata. Am fost in vizita in Germania si mi-a placut la nebunie, este tara unde vreau sa merg sa muncesc. Intrebarile mele sunt : M-as putea angaja chiar daca nu stiu limba?, Cum as fi privit de oameni de acolo cand le voi zice ca sunt roman? Scuzati eventualele greseli gramaticale.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai 17 ani si ai luat si Cambridge-ul? Aveam si eu o poza cu el pe aici.