| DarQueen a întrebat:

Bună seara, TPU!
O simplă întrebare: pro sau contra homosexualității?
Și dacă tot răspundeți, aduceți un argument.
Mulțumesc anticipat.

20 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Pina in 1981 erau considerati bolnavi psihic Dupa ce au facut ei marsuri si sarbe prin piete sunt considerati oameni normali.Boala lor este tratabile.Boala lor este condamnata de Biblie(sodoma si gomora). Deci sa se duca sa se trateze si ii voi considera oameni in rest sunt,,,,,,,,

| DarQueen explică (pentru Danutza27):

Te rog frumos să îmi scrii cum se tratează. dacă tu așa consideri.
Și da, evident că sunt oameni normali, nu au 2 capuri, nici 3 mâini.

| Danutza27 a răspuns (pentru DarQueen):

Pina in 1981 erau considerati bolnavi psihic.Da o serciuiala pe net

In 1997 a fost publicat un studiu psihologic de amploare care a dovedit clinic eficienta psihoterapiei pentru oamenii care doresc să învingă homosexualitatea. Studiul a fost realizat de către Asociaţia Naţională pentru Cercetarea şi Terapia Homosexualităţii (NARTH) din Statele Unite, pe 860 de persoane care doreau să găsească un tratament pentru sentimentele homosexuale nedorite.

Un tratament rapid si eficace?

Boala" homosexualilor se trateaza cu socuri electrice in China

| DarQueen explică (pentru Danutza27):

O, și prin asta mi-ai dovedit cât de „umană" ești...
Sincer, nu știu cu ce te-ar afecta pe tine...Iar dacă tot ai căutat pe net, uite o definiție:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Homosexualitate
Citește baza biologică.și vezi adevărul. Ei se nasc așa, de aceea nu poți să îi condamni pentru ceea ce sunt.
Cât despre Sodoma și Gomora, am multe de zis(nu mă las manipulat de niște scrieri).

| Danutza27 a răspuns (pentru DarQueen):

Bre copile ciudat

Este boala si se trateaza, 99% au capatat naravul pe invers =dobindit ca betivii dependenta de alcool.Nu mai cauta pe miriste cauta in studiul americanilor si vezi ca au fost vindecati de narav. Chinezii ii vindeca cu cel mai mare succes 99, 9999% si toti vor sa se insoare sa aiba copii sa intre in rindul oamenilor.
Apoi :
Ce tot ii dai cu baza biologica ai vrea sa zici ca oamenii au evoluat in homosexuali si lesbiene poate ai chiorit dar asta este extinctie

| DarQueen explică (pentru Danutza27):

Nu are rost să mă mai contrazic, ești mai mult decât 101% homofobă.
Nu este o boală, dea domnu să a un copil homosexual să văd dacă ești în stare să îl supui șocurilor electrice!
Vreau să văd asta!
Oameni, a? Suntem oameni?
Doamne...

| Criss003 a răspuns (pentru DarQueen):

Musca.ti limbalaughing ti.ai dori tu dar nu se va intampla

| Danutza27 a răspuns (pentru DarQueen):

Bre copile ucis se pare ca tu nu te poti lauda cu inteligenta ta. Daca esti contra socurilor electrice du-te la ambasada sua si fa scandal poate ai auzit de Guantanamo si ce rele fac ei pe acolo.Am uitat oameni sunt si amaritii aia inchisi la guantanamo. Cind faci referinta la Dumnezeu sa scrii cu D mare este chestie de educatie.La handicapati si amariti de ce nu le plingi de mila si te dai de ceasul mortii pentru homosexuali poate esti unul din ei eu zic sa te tratezi ai sanse de recuperare este chestie de vointa deoarece psihicul domina fizicul asa stiu eu.

| DarQueen explică (pentru Danutza27):

Unde zeul mirării și nedumeririi ai văzut că am scris „dumnezeu" în această formă?
Nu zău, mă uimești. Nici nu mi-ai răspuns la ultima întrebare, ci mi-ai venit cu „idei" găsite pe internet... oameni din ăștia, sunt destui. Dacă ai avea o părere proprie, și o idee proprie, aș aprecia. La urma urmei, asta am cerut, nu am cerut tratamente laughing(dacă știi să citești) nici „idei".
Ca să vezi că vorbești de inteligență...
P.S.: Era doar o simplă întrebare, să văd cât de „bună" este lumea de azi, cum ai ajuns la concluzia că aș fi homosexual?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pro. Tocmai ce văzusem asta: http://9gag.com/gag/662957

| DarQueen explică (pentru QuadruplePersonality):

Sincer, și eu mi-am dat sufletul la 9gag laughing

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru DarQueen):

We are not forever alone anymore b-).

| DarQueen explică (pentru QuadruplePersonality):

Oh yeah laughing Level 999999 big grin

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru DarQueen):

Wrong. Level impossibru laughing

| DarQueen explică (pentru QuadruplePersonality):

Well played... Close enough! tongue
*majusculele măsii*
*iară*
IMPOSSIBRU!

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru DarQueen):

OK. You right. I'm going back to the kitchen.

| DarQueen explică (pentru QuadruplePersonality):

Now I am forever alone! laughing

| Criss003 a răspuns:

Contra. dar de ce intrebi esti cumva pe invers si ai vrea sa vezi cum ne-am purta cu tine?laughing

| DarQueen explică (pentru Criss003):

Am specificat CLAR că vreau un argument la răspuns, inteligentowinking

| Criss003 a răspuns (pentru DarQueen):

Si nu am vrut sa ti.l dau eu desteptule.winking