| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Sora mea este mai mica ca mine cu 2 ani. Ea este inscrisa in clasa a 7 a undeva in Calarasi. Vrea sa se transfere la o scoala din Bucuresti, insa nu stim cum sa ma procedam. Se poate trimite transferul prin fax? De acolo din Calarasi la Bucuresti? Ce documente trebuiesc si cum sa procedam?

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la scoala din Calarasi la secretariat si iti vor da toate detaliile. Bafta!

| IgoToHellForThis a răspuns:

O_o esti din calarasi? eu sunt din calarasi big grin.Scz de raspunsul nefolositor

| Sanusperiniciodatalamaibine explică (pentru IgoToHellForThis):

De fapt sunt din Bucuresti...dar am fost nevoita sa locuiesc o perioada acolo :d