| adelina_1168 a întrebat:

Sora mea mai mica este in clasa a 9 a la liceu si la profilul care este ea trebuia sa fie de intensiv engleza dar nu sa mai facut si a bagat-o la constructii si vrea sa se transfere la alt profil in accelasi liceu se poate transfera acum sau va trebui sa astepte un semestru si dupa aceea sa se transfere?

Răspuns Câştigător
| ReveuseKaari a răspuns:

Trebuia să spună că vrea să se mute la secretariat înainte să se facă clasele, cam prin 1 septembrie. Acum nu cred că mai poate face ceva până se termină semestrul.

1 răspuns:
| adelina_1168 explică:

Pai da dar nu stia ca a bagat-o acolo