| Lovedove222 a întrebat:

Buna stiti ca pe facebook putetii face niste pagini unde putei pune poezii etc. vreau sa ma ajutati si pe mine cu o chestie:cum fac publicitate.si cand public ceva cum pot sa am un titlu care sa fie scris ma mare si mai jos sa fie mai mic+o poza mica langa ea! dau funda urgent!:X
Ps:nu vreau site-uri

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Din cate stiu pe Facebook nu merg tag-urile HTML, dar trebuie sa gasesti pe la setari daca se poate.
Publicitate, foarte simplu. Pune-ti link-ul pe blog-uri, in comentarii, chiar si in raspunsuri pe TPU.hee hee Sau, daca poti indura jigniri cat cuprinde, intra pe shoutbox-ul TPU si fa spam ca talibanul. O zi frumoasa sa ai! happy