| Balonaseplutitoare a întrebat:

Buna,stiu ca nu ar trebui sa fac asta dar vreau sa va cer o parere, daca aveti timp va rog sa intrati pe acest link si sa va rezervati 10 minute pentru a citii o introducere dintr-un roman pe care as vrea sa l scriu. Vreau sa stiu daca am inceput bine si daca aveti sfaturi abia astept sa le citesc
Multumesc anticipat
https://www.wattpad.com/user/luckcrisy

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Învață mai întâi să te exprimi în limba română.

| Balonaseplutitoare explică (pentru sadrian46):

Nu înțeleg aluzia, dacă îmi puteți da și exemple unde nu m-am exprimat corect, nu doar sa va treziți sa comentați degeaba, am cerut o părere, nimic mai mult

| sadrian46 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Ce unii artiști au romanticat. Verb inventat de tine, sună ca porcul, grohăie.
Un tânăr de aproximativ 18 sau 20 de ani. Avea o vârstă aproximativă?
s-a oprit în fața unor ramuri care au făcut o gaură. Deci ramurile găureau. Tare de tot!
și prin el putea să o observe. Deci gaura era el? Sau alt el?
Și-a găsit bunicii cu ceai. Erau niște bunici cu ceai?
Bunica înăbuși un țipăt. Cum l-a înăbușit?
și nu va mai fi cunoscut niciodată despre el.
iar părinții lui, care s-au grăbit cu o noapte înainte.
Camionetă cu nouă posturi.
Cu riscul că duhul ar vrea să-l ucidă.
Dacă nu simți că acestea sună ciudat, nu am ce să îți fac.
====================================
Mark
Temile. Deci romanul își construiește el însuși temile. Poate temele.

| Balonaseplutitoare explică (pentru sadrian46):

Greșeală mea, trebuia sa mentionez ca vreau părerea strict la,, Marck"

| sadrian46 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

La Mark nu am ce. Temile și că se iubesc la diaree.

| Catrice a răspuns:

Hope that wasn't for real....irita vizual dezacordurile...sa nu mai zic de semnele de punctuatie și spațiu.