| Balonaseplutitoare a întrebat:

Salut,stiu ca nu ar trebui sa fac asta dar vreau sa va cer o parere, daca aveti timp va rog sa intrati pe acest link si sa va rezervati 10 minute pentru a citii o introducere dintr-un roman pe care as vrea sa l scriu. Vreau sa stiu daca am inceput bine si daca aveti sfaturi abia astept sa le citesc
Multumesc anticipat
https://www.wattpad.com/user/luckcrisy

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Dar de ce pui semnul intrebarii dupa fiecare propozitie ce ai scris ca raspuns? Iti doresc sa reusesti si crede-ma daca o carte e buna va fi citita exista destui oameni satui de televizor care vor sa se dedice unei carti bune.Si eu degeaba am 2500 filme in colectia de dvd uri si 1500 carti in biblioteca, daca a aparut o carte care mi-a atras atentia am lasat toate cele 1500 carti deoparte si am citit cea care mi-a atras atentia, de exemplu am 3 volume de la o autoare cu 10 poate chiar 15 ani mai tinara ca mine deci una contemporana a carei carti am citit pe nerasuflate.Deci o carte buna mereu o sa gaseasca si tabara de cititori.Cartea respectiva in anul in care a aparut a fost in topul celei mai citite carti in Romania in anul respectiv.Alte exemple de carti foarte citite si care sunt scrise de autori contemporani sunt cele care apar in colectia riders digest.

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Imi place foarte mult mai ales subiectul doi in care doresti sa scrii un roman de dragoste despre o persoana bipolara e un subiect foarte interesant ce merita toata truda de a fi scrisa.Subiectul unu de aceea nu-mi place caci nu-mi place horrorul in general dar daca mi-ar place observ ca ar fi una interesanta.

| Balonaseplutitoare explică (pentru gemeni6226):

Mulțumesc foarte mult pentru support, apreciez mult?
Datorită oamenilor ca dumneavoastră voi muncii din greu pentru a duce la bun sfârșit acest proiect?

| gemeni6226 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Dar de ce pui semnul intrebarii dupa fiecare propozitie ce ai scris ca raspuns? Iti doresc sa reusesti si crede-ma daca o carte e buna va fi citita exista destui oameni satui de televizor care vor sa se dedice unei carti bune.Si eu degeaba am 2500 filme in colectia de dvd uri si 1500 carti in biblioteca, daca a aparut o carte care mi-a atras atentia am lasat toate cele 1500 carti deoparte si am citit cea care mi-a atras atentia, de exemplu am 3 volume de la o autoare cu 10 poate chiar 15 ani mai tinara ca mine deci una contemporana a carei carti am citit pe nerasuflate.Deci o carte buna mereu o sa gaseasca si tabara de cititori.Cartea respectiva in anul in care a aparut a fost in topul celei mai citite carti in Romania in anul respectiv.Alte exemple de carti foarte citite si care sunt scrise de autori contemporani sunt cele care apar in colectia riders digest.

| BullseyeShot a răspuns:

Eu văd că pe butonul acela scrie "pune o întrebare", ci nu "promovează-ți cărțile/afacerea/cremele".

| Balonaseplutitoare explică (pentru BullseyeShot):

Nu am promovat nimic, doar am cerut o părere, dacă voiam sa îmi promovez spuneam sa intrați sa apreciați sa îmi dați follow, eu dor am cerut sfaturi și o părere dacă este un început bun