| olsavszky a întrebat:

Sunt eleva in clasa a opta si inca nu sunt prea hotarata in privinta liceului pe care il voi alege. As opta pentru uman filologie sau stiinte sociale. Imi puteti da cateva sfaturi? Ce parere aveti despre liceul Lazar?

2 răspunsuri:
| Blosssom a răspuns:

Care Lazar? Eu zic sa te duci la stiinte sociale pentru ca e mai usor. Bafta!

| Locre a răspuns:

La stiinte mai mult stai degeaba, insa inveti carte, iar la filologie ai mult de invatat dar e mai bine sa alegi filologia, deoarece si eu am mers tot pe filo.Cat despre liceu...nu cunosc sorrybig grin