| floreentinna a întrebat:

Sunt foarte fascinata de filmele cu vampiri! M-am documentat pe net dar inca nu am gasit un raspuns exact la intrebarile mele! Eu cred ca aceste fiinte exista acolo undeva!
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Buna.
Aceste fiinte au existat in umra cu mii de anii, dar nu stiu exact unde.
Pa, pa!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Că te-ai uitat prea mult la filme cu vampiri.

| Dreamer a răspuns:

Aoleuuu, v-a luat mintile Twilight!

| Dreamer a răspuns:

Fratilor stati asa ca m-am uitat si eu adineaori pe fereastra si l-am vazut pe Legolas, bai cred ca stie ea ceva.

| Duucu a răspuns (pentru Dreamer):

Legolas nu era elf?

| Dreamer a răspuns (pentru Duucu):

Ba da, dar daca exista elfi....automat ca trebuie sa existe si vampirii de care spune ea nu? laughing

| WhatheWow a răspuns:

Și eu cred că te-ai uitat prea mult la filme cu vampiri! happy

| Duucu a răspuns:

După ce am urmărit Harry Potter, m-am dus în parc, m-am urcat într-un copac, am rupt o creangă și am strigat "Avera Kedavra"
Și ghici ce sa întămplat.
Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista! ar trebui sa porti lenjerie din sfori de usturoi.

| hummmer a răspuns:

Exista si sug...sange.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Chiar daca exista, chiar daca nu exista...eu nu cred ca un vampir straluceste ca Edward sau ca scoate inimi ca si Klaus...sti u despre ce vorbesc happy

| Ingerintunecat92 a răspuns:

Asta-i cea mai ciudata intrebare/parere!laughing

| yo1 a răspuns:

Oficial,nu exista!