| MaRiiH a întrebat:

Sunt mai Timid si vreau sa fiu mai tupeist sa pot spune ce vreau sa spun... Sunt mai rusinos si nu prea imi place... DAU FUNAAAAA RASPUNSULUI CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Pai faza cu majoratul sigur inseamna ca te-ai imbatat deoarece nu esti oobisnuit cu bauturalaughingSi sunt si eu mai timida, dar cu timpul am devenit mai tupeista happy incearca sa le iei interviuri fara sens la oamenii de pe strada si poate o sa devii mai tupeistlaughing

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Degeaba vrei să fii tupeit, dacă nu-ţi stă în caracter.

Este ca şi cum i-ai pune unei dacii volan de bmw.

| MaRiiH explică (pentru Woodenpints91):

Aici te inseli, Orice persoana are puterea sa faca orice indiferent ca ii sta sau nu in caracter... ( nimic Nu Este Imposibil Daca Incerci )...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MaRiiH):

Încearcă dacă vrei să pari penibil.

| MaRiiH explică (pentru Woodenpints91):

Nimeni nu este penibil... Poate tu, te consideri si incerci sa "Maschezi' asta numinduii pe altiiwinking. Si Subiect Inchis Amiga

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MaRiiH):

Şi tocmai ziceai că eşti timid şi ai vrea să prinzi mai mult tupeu laughing.
Totul ţine de atitudine. Iar tu nu o ai.

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

De fapt, daca intri intr-o relatie sociala cu cineva pe care nu l-ai cunoscut inainte, poti sa-l joci pe degete cum vrei tu, sa-l faci sa creada ca ai un caracter contrar opus celui pe care-l ai in realitate.E o chestie, ii zice ipocrizie. laughing

Caracterul chiar poate sa schimbe dupa situatie si dupa persoana cu care interactionezi.Sau asa zic eu. Uite, exista oameni mai nebuni ca cei de pe paturile din ospicii care nu dau nimic de banuiala.Caracterul e mai maleabil ca o japita.

| DiannaDia a răspuns:

Inghite-ti nodul si treci la treaba

| HighDefinition a răspuns:

Motiveaza-te!

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Asta depinde si de cati ani aihappySi da-mi un motiv pentru care vrei sa fii tupeist big grin

| MaRiiH explică (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Poi vreau sa fiu mai tupeist, Toti prietenii mei BA fii si tu mai tupeist, Si chestia`i si cu fetele imi cer id, fb ceva si ma rusinez tot... asta`i chestia nu stiu ce sa fac.ma duc pe la cineva la majorat, petrecere nu stiu ce se intampla cu mine, decat cand beau ceva sunt cum vreau sa fiu, in largul meu, Dansez, Vorbesc, Cant... Un sfat?

| MaRiiH explică (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Asa o sa fac Ms mult tongue Funda :* Cand trece cineva pe langa mine ii intreb tot ce imi trece prin cap big grin Mz mult ( NU MAI RASPUNDETI, IMI AJUNGE RASP EI )

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns (pentru MaRiiH):

Awwww mersi :* A fost placerea mea sa te ajut :*

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns (pentru MaRiiH):

Pai faza cu majoratul sigur inseamna ca te-ai imbatat deoarece nu esti oobisnuit cu bauturalaughingSi sunt si eu mai timida, dar cu timpul am devenit mai tupeista happy incearca sa le iei interviuri fara sens la oamenii de pe strada si poate o sa devii mai tupeistlaughing

| Aly_Alexandra_1979 a răspuns:

Nu trebuie sa fii asa de timid pentru ca doar esti pe net si nimeni nu te judeca iar daca este sa te judece este treaba lui nu-i baga in seama dar tu vezi-ti de treaba ta ca nu-i nimic.