| yoloqerty a întrebat:

Vreau sa va spun ca sunt putin mai rusinos, in general cu fetele.Si ca sa fiu mai concret imi place super mult de o fata (invatam in acelasi loc, e in grupul de prieteni cu care ies si eu) si efectiv ma blochez cand vreau sa ii vorbesc si ma simt uneori penibil.Ce as putea face ca sa nu ma mai blochez asa si sa nu fiu atat de timid cu unele persoane in general? Si zilele astea as vrea sa o scot undeva si nu stiu cum sa ii spun :/, as fi recunoscator daca cineva m-ar ajuta.

2 răspunsuri:
| Brunette_Alys_1993 a răspuns:

Fii atent daca fata este mai degajata sau mai pe stil piti printesa nu trebuie sa ii areti sau sa dai de inteles ca esti timid apoi incearca sa vorbesti cu ea ca un amic sau incearca metoda cu biletele... Mult succes

| yoloqerty explică (pentru Brunette_Alys_1993):

Faza e ca nu stiu ce subiecte sa abordam, si daca vorbim pe online trimite un mesaj si dupa iese si nu putem avea discutii coerente.