| dragutzyka29 a întrebat:

Toate colegele mele ma innebunesc cu Justin Biber dar eu chiar nu-l sufar. Voua va place?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

NU! NU! NU! E ORIBIL!
E un copil foarte inocent care a devenit mare vedeta nu datorita talentului ci datorita parintilor si sponsorilor.
Sincer chiar nu inteleg de ce s-a lansat.In cativa ani sigur nu vom mai auzi nimic de el.

29 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nuu...imi e indiferent si atat
Chiar nu le inteleg

| fluturas a răspuns:

Nu

| AndutzaAndu a răspuns:

Mi-e indiferent Justin Bieber.

| Abcfunny a răspuns:

Nu!

| Zenithf a răspuns:

@gracefulnothing Mi-o placut... BIBERON... laughing
Si eu sunt de parere ca ii penal copilu', la fel ca si copii de manelisti de la noi din tara, care au niste aere de vedeta, ca zici ca ei o facut lumea... mi-e scarba straight face
Pace!

| dede070707 a răspuns:

Nuu, mie chiar nu. mi place.
Il detest!
Mi se pare un mucos de 16 ani! happy
BIEBER SUCKS!

| Stefanaaa a răspuns:

Da. Imi place. E dragut. Ai incercat macar melodiile

Never Say Never

Baby?

Incerca :X

| Stefanaaa a răspuns:

Si canta bine live. Macar l`ai auzit? Si daca ai parinti bogasti ce? Si eu stiu copii rasfatati cu parinti bogati si nu au talent. eci nu s`au lansat. El chiar canta bine. Bravo lui. De ce il judecati? Cand veti reusi ce a reusit el, sa comentati si sa ziceti ca e afemeiat, urat etc. p. s:E chiar dragut. http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w

| NuAmHabar a răspuns:

E chiar dragutsmug

| Lαααα a răspuns:

Nuuuuuuuuhee hee

| Rebecca a răspuns:

Te inteleg perfect. E un adolescent, in pragul pubertatii. In maxim 2 ani o sa i se ingroase vocea si nu va mai canta. Parintii sunt bogati, are multi sponsori si cineva ii face versuri faine si ii trucheaza vocea. Nu. Nu imi place

| RM a răspuns:

Nici mie nu imi place dar fiecare cu preferintele lui.

| zooooza a răspuns:

Nu imi place cum cant. Dar mai bine el decat manelistii din Romania.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

In niciun caz nu-mi place

| alice.twilight a răspuns:

Oare de ce unele fete sunt nebune dupa el? e urat! eu il urasc

| Fiction a răspuns:

Mie imi place o melodie, dar nu stiu nimic despre el si ma enerveaza cei obsedati de el la fel cum ma enerveaza si cei obsedati de hannah montana/miley cyrus

| J u s t a răspuns:

Nu... Mi se pare afemeiat laughing)

| 100%Diana a răspuns:

Nu canta rau, chiar daca am o voce ca a lui la 12 ani, dar bagati-va unghia in gat, cum spunea un coleg de-al meu, ce esti invidioasa, stii sa canti macar pe jumatate ca el?

| flo0ory a răspuns:

Este dragut. ce pot spune

| sandy a răspuns:

Cine-i ăsta?

| andrutza_5118 a răspuns:

Ce sa va povestesc nu va placeee.eu nu cred ca asi da aree si daca nu ar fi fost talentat celebritatiile nu lar fi cautat dupa ce au vazut videoclipurile cu el.sunt f multi copii care asi pun videouriile pe net dar nu-i baga nimeni an seama.asa ca daca nu va place nu mai comentati aiureah. ati vrea voi sa fiti macar pe unsfert de faimos cat el.nu mai comentati fraieriiiilooooo!

| andrutza_5118 a răspuns:

Ce sa va povestesc nu va placeee.eu nu cred ca asi da aree si daca nu ar fi fost talentat celebritatiile nu lar fi cautat dupa ce au vazut videoclipurile cu el.sunt f multi copii care asi pun videouriile pe net dar nu-i baga nimeni an seama.asa ca daca nu va place nu mai comentati aiureah. ati vrea voi sa fiti macar pe unsfert de faimos cat el.nu mai comentati fraieriiiiloooooR!

| andrutza_5118 a răspuns:

Ce sa va povestesc nu va placeee.eu nu cred ca asi da aree si daca nu ar fi fost talentat celebritatiile nu lar fi cautat dupa ce au vazut videoclipurile cu el.sunt f multi copii care asi pun videouriile pe net dar nu-i baga nimeni an seama.asa ca daca nu va place nu mai comentati aiureah. ati vrea voi sa fiti macar pe unsfert de faimos cat el.nu mai comentati.

| Muppet a răspuns:

Nuu laughing e naspabig grin

Si Sterling Knight e ceva de genu dupa parerea mea...doar ca e mai talentat oarecum :-J

| SarcasticLady a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui... mie imi place JB:*:X eu cred ca'i drgutzzsmug

| Dayana95 a răspuns:

E superlove struckil adortongue

| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

Daaa:Xe frumos:X
melodiile imi sunt...indiferente
dar el este :Xwoow
frum:X

| dienutza_7763 a răspuns:

Logik ca imi place!:X e cel mai dragut baiat din lume,,, si... daca vrei sa stii a intrecut'o p Lady GaGA sh e cea mai cautata vedeta de pe net