| AnonimBaby a întrebat:

Buna TPU.
Acum 2 ani mi s-a intamplat ceva ciudat.
Cand am venit de la scoala,ardeam foarte tare, probabil facusem temperatura.Mami avea putina treaba in oras si m-a lasat cu o vecina.Ma simteam destul de rau, asa ca ea a zis sa facem nani.Cred ca am dormit 2 ore,dupa care pur si simplu am deshis ochii si totul se petrecea atat de repede, adica incercam sa-mi misc corpul dar nu puteam sa-mi misc decat capul.Ma uitam in stanga si in dreapta si....nu stiu cum sa explic,dar pur si simplu totul era dat pe repede, ca sa zic asa.Mentionez si ca in timp ce ma uitam in fata vedeam cum camera se facea mai mica si dulapul cadea pe mine.
Pana la urma am ramas cu fata catre vecina aceea.Mentionez ca o vedeam cum dormea..Ca prin minune, aceasta cand a deschis ochii totul a revenit la normal!
Nici pana in ziua de azi nu am gasit o explicatie.Nu stiu daca a fost din cauza ca aveam temperatura,dar ceva s-a intamplat,, oricum.
Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Eu cred că într-adevăr te-ai simţit foarte rău, şi pentru că mai aveai şi temperatură ai început să ai halucinaţii. Cel puţin, asta e părerea mea.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Ori aveai halucinatii ori ai visat si cand a deschis vecina ta ochii cred ca trecea pe langa tine de fapt si ai auzit-o si u speriata te-ai trezit