| allyyhyymmmsss a întrebat:

am auzit ca acum se poarta cizme pana la genunghi de vara si blugi scurti. Ma fac de ras daca imi iau cizmele de vara? aceasta intrebare am vrut sa va-o pun. "Ma fac de ras cu cizmele de vara "?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă tu te simti bine in cizme castta e tot ce contează tu să te simti bine nu ce zic altii, că mereu vor fii păreri pro si contra, dar i ati un spray de picioare in caz că transpiri să nu degaji un miros neplăcut dacă te descalti undeva.

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ceea ce nu inteleg eu este de ce ar trebui sa te iei dupa ce face toata gloata, dupa ce e la moda. Incalta-te cu ce iti place si cam asta-i tot.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, sănătate multă.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu trebuie sa ai complexe fata de parerea altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te-ai face. Dar de ce cizme? Sunt mai confortabile niște sandalewinking

| FearOfTheDark a răspuns:

Sper ca glumesti.Cizme vara? Nu stiu cum e la tine, dar la mine ma topesc pe strada de caldura.Eu mi-am luat niste shoesi, nu pot purta bocanci.Hainele sunt facute ca sa te simti bine.
Si e de prost gust sa porti pantaloni scurt cu cizme.Cam e de pitipoance...

| allyyhyymmmsss explică (pentru FearOfTheDark):

Da draga mea, exista cizme de vara.

| ealextpu a răspuns:

Poti sa incerci niste cizme crosetate. Merg si cu pantaloni scurti. Uite aici cateva modele: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| Gabriella1261 a răspuns:

Depinde de tine, daca te simti bine, nu mai conteaza dar daca toata lumea rade de tine pe la spare, nu e chiar asa de bine, te simti prost. Eu una nu mi-as lua.

| AAna2013 a răspuns:

Nu te faci de ras! Dar doar gandeste-te cum te simti tu mai bine! Parerea mea e ca o sa iti fie foarte cald cu asemenea cizme! Crede-ma ca si eu am! si le-am dat de multe ori pe o pereche de sandale! Funda>?:*