| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.am avut cost suplimentar 2 euro la telefon(sunt pe orange) si normal factura trebuia sa imi vina in jur de 50 lei.ieri am primit un mesaj de la orange cum ca mi s-a emis factura orange, etc.si apoi ca total facturat pentru contul dvs:95 lei.si chiar mb pe net aveam si minute si de toate.,. dar nu stiu ce sa zic...si apropo o a doua intrebare ar fi: pe desfasurator ce arata? si numerele la care ai trimis mesaje si continutul lor? sau ce mai exact? Multumesc!happy

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Factura detaliata pentru voce evidentiaza numerele apelate si durata acestora, iar la sms doar numarul la care s-a expediat (fara continutul sms-ului), iar pentru internet se evidentiaza valoarea serviciului lunar.S-ar putea sa fie cumulata valoarea cu factura anterioara(trebuie verificat daca plata anterioara a fost facuta dupa emiterea facturii curente)