| Carmen_9942 a întrebat:

Buna TPU am avut un joc de cultura generala cu intrebari la care daca raspundeai urcai in sus cu un animal pe care til alegeai urcai trepte pana ajungeai in varful castelului si se putea juca si in 2 acel joc. nu se juca online era asa si as vrea macar numele jokului daca nu se poate un site de unde il pot lua plss funtitsa la primul care imi da macar numele.

3 răspunsuri:
| Deeiiutsa a răspuns:

Il stiu si eu dar e pe cd...nusdtiu sigur cum se numeste...dar ai cautat pe net?

| Carmen_9942 explică (pentru Deeiiutsa):

Stiu ca este pe cd si las cauta pe net daca as sti cum se numestehappy

| Deeiiutsa a răspuns:

Si eu as vrea sa il gasesc...winking