| Canndii a întrebat:

Buna TPU
Am fost azi la oftalmolog și mi-a spus ca am -2 la ochiul drept și -1, 75 la cel stâng.
Vineri îmi ajung ochelarii, acum. vreau sfaturi de la purtătorii de ochelari.

Va fi greu?
O sa ii schimb ramele des?
Sunt greu de întreținut?

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ochelarii sunt foarte utili! Eu am dioptrii mai mari. Se întrețin usor si sunt ușori; uiti ca ii ai, uneori! La început e putin aiurea cu ei, dar pe urmă te obișnuiești... Multa sanatate!

| Staind a răspuns:

In niciun caz greu. Au cateva grame.
Depinde.
Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am purtat cand eram mai mica, nu sunt greu de intretinut, trebuie doar sa stergi lentilele