| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o problema cu laptop-ul. Si-a facut deseori update-uri, iar acum am ramas numai cu 101 Mb din 25, 5 GB in Local Disc (Chappy. Nu am nici un fel de program instalat acolo si nu am ce sa sterg, ce sa fac? (Deja am facut disk cleanup si nu prea m-a ajutat decat cu cativa Mb)

2 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Va trebui sa faci o formatare si sa maresti partitia la 50GB in special daca ai un OS pe 64bit.
O alternativa de urgenta ar fi sa dai disable la Hibernation Mode; asa mai castigi ~1-2 GB.
Ai aici detalii despre cum faci treaba asta: http://www.sevenforums.com/tutorials/819-hibernate-enable-disable.html

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Cauta pe net ccleaner.
Instaleaza-l, apoi da-i run cleaner.
In mod sigur de va ajuta!
Succes