| LexieღLorraine a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra.Deci, maine este ziua de nastere a unui coleg de clasa.Nu stiam ce sa-i iau asa ca o sa ii dau bani (30 lei, credeti ca este de ajuns atat?). Acum de impachetat... am pus banii intr-un plic si apoi am pus totul intr-o plasa de cadou (nu una de aia mare, am pus in una mica) si o ciocolata.Credeti ca e bun cum am impachetat? Adica am nevoie de niste pareri de la mai multe persoane, nu vreau sa ma fac de ras.Va multumesc mult! (Scuzati categoria, stiu ca nu se prea potriveste cu intrebarea mea).

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Este suficient cadoul tau adica poti cumpara multe de 30 lei si o ciocolate nu displace nimanui. nu trebuie multe cadouri sofisticate. eu consider ca i-ai dat un cadou super. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E bine asa cum procedezi

| xBya a răspuns:

Daca isi tine ziua acasa sau undeva nu foarte iesit din comun, e ok. Dar in caz ca si`o tine intr-un loc mai 'sofisticat', cum ar fi un club or somethin', mai baga mana`n buzunar dupa vreo 20 de lei, parerea mea.

| iulikutza33 a răspuns:

E bine! Pana la urma, cand nu ai idei, recurgi la bani laughing.