| Gia_4077 a întrebat:

am nevoie de un sfat.
deci imi place de un baiat, si am facut rost de id-ul lui, am vorbit doar putin cu el, dar din pacate nu asa mult incat sa ma imprietenesc cu el. i'am cerut poza cu el si mi-a dat darr el nu mi. a cerut, deci nu o sa afle cine suntlaughing. poate daca i.as da poza m.ar recunoaste[e in scoala cu mine ] Doar m'a intrebat ce clasa sunt. nu prea am vorbit.

Si nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el, pentru ca mi'se pare aiurea sa ii zic "buna cf?" cand eu nu prea sunt prietena cu el.
deci pls, ajutati.ma! dau fuunda si vot.:* mersi mult :X

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Hm...Eu zic ca daca vrei sa faci lucrurile sa mearga bine trebuie sa te implici putin. Daca chiar iti place de el atunci nu astepta ziua de maine. Intra pe el agatandu-te de orice subiect de discutie... Ceri o piesa spre exemplu dupa care conduci discutia unde vrei tu insa ai grija sa lasi mereu putin mister pentru a-l face interesat.E normal ca la prima discutie sa fie distant si sa nu aiba nici un interes. Bafta si spune-ne si noua cum decurg lucrurile!

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Insista mai mult pe chestia asta. Nu fi rusinoasa. Fii mai misterioasa si intreaba-l ce parere are despre fata x( adica tu). Dupa ce iti zice spune-i ca tu erai aceea.