| mihaela1805 a întrebat:

am nevoie sa vorbesc cu cineva, am nevoie de sfaturi din partea baietilor deoarece am probleme in relatie! mersihappy

Răspuns Câştigător
| BEmanuel87 a răspuns:

Buna, Mihaela1805. Sunt psiholog. Poate te pot ajuta cu ceva. Id-ul meu e callmynametosavetheplanet.

8 răspunsuri:
| alafaranume a răspuns:

Deci care e problema? ..cu ce te putem ajuta?

| mihaela1805 explică (pentru alafaranume):

E mai mult de vorbit

| BEmanuel87 a răspuns (pentru mihaela1805):

Buna, Mihaela1805. Sunt psiholog. Poate te pot ajuta cu ceva. Id-ul meu e callmynametosavetheplanet.

| alafaranume a răspuns:

Banuiesc ca au sarit sacalii sa te agate... ah pardon sa te ajute..nu mai ai nevoie de sfaturi happy

| mihaela1805 explică (pentru alafaranume):

Nu fi rau, chiar am primit sfaturi, daca doreai sa ma ajuti si tu puteai sa imi lasi id...

| alafaranume a răspuns:

Poate data viitoarehappy

| Saveryo a răspuns:

Lasa-mi un ID te pot ajuta... daca vrei

| mihaela1805 explică (pentru Saveryo):

Sunt membru junior si nu iti pot trimite id, scriemi tu mesaj

| Saveryo a răspuns:

Chio_boss ID ul meu