| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU! Am nevoie de niste sfaturi(mai ales din partea baietilor) care sa ma ajute sa pot cuceri un baiat. FUNDA! Mersi mult!

11 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Vorbește cu el. Fi tu însuți.

| neutrino a răspuns:

Nu trebui decat sa le arati calitatile tale.

| grab a răspuns:

O saorma cu de toate!
Un redbull!

O fusta transparenta si un bra invisible.

Ah, stai asa, cati ani ai? happy

| Christiana03 a răspuns (pentru grab):

Chiar daca as fi mai mare, nu as tine cont de aceste parerihappy

| grab a răspuns (pentru Christiana03):

Atunci ofera-i un suflet mare, o gandire profunda, si sentimente puternice. Lasa-le pe altele sa ii umple fanteziile erotice.

Dar de a-i face mancare nu scapi indiferent cat de academiciana ai fi tot iti sparge fata cand ii e foame si tu te cultivi. happy

Bafta!

| kzd a răspuns:

Arata-i ca iti pasa de ce vorbeste si intreaba-l ce il pasioneaza si arata-te interesata de ce spune. Incearca sa petreci timp cu el ( chiar si pe fb/mess) ca sa te faci prietena lui, dupa o sa se indragoseteasca de tine. Arata-i ca esti vesela ( nimeni nu vrea pe cineva suparat langa el) si arata-i calitatile tale. Peste ceva timp poti sa te dai putin la el ca sa inteleaga ca nu vrei sa fiti doar prieteni. Bafta in cazul in care ai pus deja ochii pe cineva!

| MetalHead04 a răspuns:

Du-te la el si vorbestei.

| Arkhasas a răspuns:

Sânii la înaintare!

| SimoFralala a răspuns:

Nu sunt baiat, insa cred ca te pot ajuta. Inceputul e bine sa fie soft. E foarte important sa-ti "antrenezi" o atitudine propice flirtului. Fa-ti un obicei din a-i smulge cate un zambet. Daca esti pozitiva, vesela, haioasa, aceasta stare se va rasfrange si asupra lui. Indiferent ca esti la o coada in supermarket, ca vorbesti cu o vanzatoare, care evident te enerveaza sau cu un sofer de taxi. Incearca sa fii genul ala relaxat, friendly, deschis, cool si mai ales inaccesibila, asta il va atrage (crede-ma merge la aproape toti). O aparitie sexy (nu cheap) e intotdeauna tentanta: daca reusesti sa schimbi cu el trei priviri, esti pe drumul cel bun, fiindca deja in primele sec. se stabileste acea chimie. Incearca sa nu-i dai zece motive concrete din prima pentru ca merita sa te cunoasca mai bine. Lasa-l sa te descopere singur, sa decurga totul natural, treptat, fiindca misterul e esential in toata povestea. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| sebymafia1214 a răspuns:

Is baiat. Arata-ti formele laughing daca ai...

| EdiNetz a răspuns:

Pai in primul rand vorbesti cu el si iti dai seama dupa mai multe intrebari daca merita sa te zbati.
Daca iti dai seama ca este om de incredere si este bun cu tine atunci incepi sa-i spui chesti despre tine si dupa ii spui ca-l placi si astepti raspunsul lui.sau puteti iesi undeva la un suc si o sa vorbiti si il intrebi tu despre fete si ce gen de fete ii plac.
Multa bafta. Sper ca te-am ajutat