| CosminBoss22 a întrebat:

Bună TPU, am o intrebare, eu am planuit cu domnul de religie sa imi duca el telefonul la reparat si eu sa ii dau banii dar faza e ca eu nu mai vreau sa il repar pentru ca imi voi lua altul dar deja am planuit asta si domnul de religie e foarte insistent si nu stiu cum sa ii spun ca nu mai vreau.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ii spui adevarul si nu va mai insista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceri scuze de deranj asa, din politete, si ii spui ca nu mai ai nevoie. N-are ce sa-ti faca, e de religie pana la urma, nu de romana sau mate rolling on the floor