| Myary a întrebat:

Am o problema. sentimentala. De mult timp (cred ca de mai mult de. 6 ani) imi place foarte mult de un baiat. Odata, am facut primul pas si l-am intrebat daca ma place. El a spus ca da, dar eu nu stiam ca noi eram impreuna din acel moment. Peste vreo. 4-5 luni, cand am fost cu prietena mea la el, mi-a spus ca a intrebat o fata din clasa daca il place. Ea a spus ca da. dar din anumite motive nu au fost impreuna. In acea perioada. eram foarte trista si plangeam mai tot timpul. Deci eram. geloasa. Si totul era bine si frumos. pana dupa alte 3 luni. Ok, deci la ziua lui, un prieten ii spune.,, OK, deci tu, n-ai fost din clasa cu Denisa, Antonia (eu)
Dupa aia, spune baiatul
Dar eu am fost cu Antonia
Eu- Cand?
Atuncea cand m-ai intrebat.
Aaa, ok, deci. noi eram impreuna?
Da!
Si de ce nu mai suntem?
Ca tu ai spus cam la toata clasa.
Si acum imi pare rau ca am facut asta. Deci. sfaturi? Din experienta va rog.

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Primul pas ar fi sa iti ceri scuze si sa ii explici care a fost situatia, ca nu ai stiut ca sunteti impreuna, sa ii spui care sunt sentimentele tale in momentul acesta iar daca e sa fie ceva intre voi in continuare, va fi! Daca nu, asta este treci peste!

| Myary explică (pentru GreenSky):

Ms. asa o sa fac.

1 răspuns: