| alice402 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am tot citit pe bloguri si cam peste tot unde s a discutat despre uitarea parolei de mess.am gasit diferite raspunsuri dar care nu au fost de prea mult ajutor.mi am uitat parola si nu mai stiu rasp la una din intrebari, pe cealalta in schimb o stiu. se mai poate face ceva? astept rasp mersi!

3 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Daca ai trecut o alta adresa de mail Alternate Email Address cand ti-ai facut contul acum cand vrei sa il deblochezi bifezi in loc de parola uitata Alternate Email Address scrii adresa pe care ai trecut-o acolo si iti trimite la contul respectiv un link pe care apesi si iti resetezi parola

| alice402 explică (pentru Lexy ♥):

Pai nici nu stiu daca am pus un email alterantiv

| Veritas a răspuns:

Poți să îți recuperezi parola dacă folosești e-mail-ul alternativ.