| loveyourkiss a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca ai facut liceul la profilul economie poti merge la medicina? Adica stiu ca se poate dar cam cat ai de recuperat, cat de greu ar fi? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii deci ma pot duce la medicina desi nu vreau. Nu.mi place.
Tu te poti duce si la medicina chiar daca nu ai urmat un profil care te duce la medicina cati nu sau dus la filologie si dupa si.au dat seama ca de fapt vor medicina si invers:-J.
Daca vrei si ai ambitie nimic nu`i greu oricum bft :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mult de invatat mai ales la bio, oricum e greu la medicina...

| adelina899 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca are mult de invatat la chimie.