| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare personala am 11 ani si am 57 de kg si am sanii mari din aceasta cauza am asa? Copii rad de mine si imi este foarte rusine de exemplu am fost la o petrecere chiar astazi si vorbeu toti despre mine ca am sanii mari! dau funda multumesc

7 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai asta se intampla din cauza mancarii in special carne,produse semi preparate,conserve, et.(incearca sa le mai reduci si treci mai mult pe mancare facuta in casa si pe fructe, legume)

| eelena a răspuns (pentru Biutzu):

Dar de asta am sanii mari nu

| eelena a răspuns (pentru Biutzu):

Aha

| irina41099 a răspuns:

Deci grasa nu prea poti fi (depinde de inaltime) iar cealalta problema ei bine la varsta asta incepi sa te dezvolti nu te ingrijora de ce zic ceilalti dupa mine sunt cam imaturi P.S poarta un sutien sau bustiera.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Paii.thinking Si ce daca ai sanii mari?:-s Bravo tie.Ei sunt imaturi daca zic asa ceva:*

| tiigancusaa a răspuns:

Depinde de ce mananci si cum te dezvolti tu! Nu neaparat trebuie sa fi mai slaba daca ti se va mai spune asa fale si tu in ciuda zile; mai bine ca mine decat ca voi sa va sufle vantu