| Miruuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Am un Samsung Corby si nu stiu ce sa-i mai fac ca sa vibreze cand e pe silentios...de ceva vreme nici tastele nu mai dau feedback prin vibratie big grin. fundita

3 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

In partea de sus, stanga is butoanele pentru volum nu?
apasa pe unul sin ele uitete la ecran si acolo(pe ecran) va aparea volum si vibratie pune pe vibratie si alegeti de acolo cat de tare vrei sa vibreze.
asta e sigur!
funda? te rog e ziua mea si mai am o funda si o sa am 20! pls mult!

| ArinaMK a răspuns:

Multumesc mult de cadou...

| dmx83ruless a răspuns:

Pai banuiesc ca s-a dus motorasul la el..fiind si un model destul de vechiutbig grin nu cred ca merita sa-l mai faci..cu banii aia cumperi altulhappy