| TrixLove a întrebat:

As dori sa citesc o carte buna si cand spun buna ma refer la ceva psihologic sau tragic sau ceva oricum mai grelut. Va multumesc. Pot merge si cartile care va plac voua. Poate nu e neaparat sa fie psihologica, dar daca imi dati si o comedie, dar sa fie o carte mai bunuta. Mersi.

2 răspunsuri:
| kdanny a răspuns:

Scufita rosie si cei 7 pitici, mos craciun si alba ca zapada, ursu fraierit de vulpe.laughing

| princess97 a răspuns:

Crima si pedeapsa ii ff fainahee hee
sau Mizerabilii. dar are niste parti in care este prea multa istoriehee hee