| davidblueeyes a întrebat:

As dori sa intreb care scoala credeti ca e mai ok, o scoala de politie/jandarmi sau sa dai admitre la subofiteri armata fortelor terestre?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de agitat vrei sa fie viata ta(sa fii trezit la 3 dimineata si plecat de langa familie cand iti este lumea mai draga).

| davidblueeyes explică (pentru anonim_4396):

Cum adica cat de agitata sa fie viata mea? Imi poate spune cineva ce faci efectiv dupa ce termini la armata? de ex la subofiteri fort terestre ce faci dupa ce termini scoala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru davidblueeyes):

Vreau sa zic ca cel mai indicat pentru tine ar fi sa te interesaze si ce presupuneca si program, risc in slujba, salariu etc.
informatii care ti-ar putea fi de folos mai tarziu in baza deciziei de acum, dar sa iei nin consideratie si faptul ca vei avea o familie in viitor.