| xSweetLollipop a întrebat:

As vrea sa imi dati` niste idei pentru un nume.Ms:d [dau fundita].winking

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Cσσкiє a răspuns:

§µfle†zêl råñï†h ™, §üƒl€†z€£ iøßi†, →βσσblėėŝ←׃╳, чou αяe e×αтℓч мч вяαиd oƒ нeяoίи, ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥, ×3 el¡ tέ ¡นbεšh†ε мåςsīм ×3 ღ мą¢sìм άм śρûš ღ, ●ηatyy●, ●¢ho¢holattε●, ●Ǿяïgïïиall●pagё●, bzihy™, |╘>♥ мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý ♥, |¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|,
………tσσ thα lєft tσσ thα lєft……., ………. єvεrчтнín чu wαит…………., ………. íи тнα вσх тσσ тнα lεfт……., ●ℓίvε ίη šρяίηģ ċσℓσяš●.
Ţi l-am dat şi pe al meu, de pe TPU, după cum vezi. Sper că te-am ajutat! kiss