| emooo a întrebat:

As vrea sa fiu emo dati-mi niste idei

10 răspunsuri:
| Spiruduşş a răspuns:

Mai bine nu.

Traieste-ti viata din plin.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Ce ideei vrei?
suferi in viata? nu traiesti bine?
Atunci Guritza

| emooo explică (pentru SugaaarFree):

Un tutorial de 2 lei

| SugaaarFree a răspuns (pentru emooo):

Crede-ma, tutorialul e mult peste intrebarea ta.

| Suspect03 a răspuns:

E urat sa fi emo :O nu stiu ce le plac la uni straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii ce înseamnă să fii emo? De ce vrei să fii asa? Pare mai cool, crezi că atragi mai multe priviri, crezi că viaţa e mai frumoasă aşa sau vei fi mai inteligent? Deschide ochii şi nu te pierde în prostii. Ai mai primit şi tutoriale ...pff laughing.

| emooo explică (pentru anonim_4396):

Ba eu am o depresie

| anonim_4396 a răspuns (pentru emooo):

Dacă ai o depresie, fă ceva să treci peste. Nu intra și mai mult la fund cu idei de a deveni emo.Asta nu te ajută cu nimic. Mergi la un psiholog sau încearcă să te ajuți singur. Gândește-te care este cauza pentru care te simți așa și încearcă să găsești o soluție. Fă activitățile care îți plac,ascultă muzică vesela, uită-te la filmulețe hazlii, citește bancuri, fă ceva tu pentru tine.Nu sta să-ți plângi de milă și deschide ochii.

| emooo explică (pentru anonim_4396):

Te vrei sa vomit de la amuzament si dragalaseni :-&.