| danyz a întrebat:

As vrea sa ma uit la One Piece dar nu stiu daca merita.Imi puteti spune si mie daca v-ati uitat la el si cum este?

Răspuns Câştigător
| Sayakoo a răspuns:

Sa iti zic sincer l-am vazut este vorba de Un băiat numit Monkey D. Luffy, inspirat de către eroul copilăriei sale, "Red Haired" Shanks, pornește într-o călătorie pentru a găsi legendara One Piece, și a deveni noul Rege al Piraților. Pentru a săvârși acest lucru, el trebuie să ajungă la capătul celui mai periculos ocean din lumea "The Grand Line".
Luffy comandă echipajul Piraților Strawhat mai întâi pe apele din East Blue iar apoi prin Grand Line. El urmează traseul defunctului Rege al Piraților, Gold Roger, de la o insulă la alta în căutarea comorii One Piece. De-a lungul călătoriei sale echipajul său ajunge să conțină un secund, un navigator, un sniper, un bucătar, un doctor, un arheolog, un constructor de nave, și un muzician. ...Crede-ma nu se merita... tias recomanda niste animeuri mai bune gen :Nana,Full metal alchimist,Tokio mew mew,Full metal panic, Lovely complex, Bleach si multe altele tongue

| NegativeCreep a răspuns (pentru Sayakoo):

Tokyo Mew Mew?!
Ceva mai stupid nu ai găsit?

1 răspuns: