| myssu a întrebat:

Buna TPUhappy aveti vreo povestioara de cand erati mici cu nazdravaniile pe care le-ati facut? as vrea sa aud povestiile voastre
cea mai buna primeste funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Cred ca aveam vreo...5 ani thinking Eram cu parintii, in alt oras, la o nunta. Pe la 10 vroiam sa plec acasa pentru ca ma plictisisem pe acolo si dupa cum credeam ca stiu destul de bine drumul spre blocul in care stateam la un prieten si pentru ca nu era prea departe am reusit sa-mi conving parintii sa ma lase sa merg singur acasa. Mda, proasta alegere! Dupa ca am mers cam 15 min...mi-am dat seama ca ma ratacisem! :-s Din cate tin minte, m-am oprit in strada si am inceput sa plang pentru ca eram ff speriat laughing La numai 5-6 ani ce sa faci?! laughing In cele din urama m-a gasit un politai (da, isi mai fac si ei treaba uneori) si am reusit sa-i explic pe unde era restaurantul. Cand m-au vazut parintii ca vin inapoi cu inca o persoama cred ca s-au speriat mai tare decat mine cand ma pierdusem laughing