| Rares791 a întrebat:

Buna TPU! Azi cand am fost la scoala, am avut ora de sport.Cand asteptam profesoara, fetele au inceput sa se impinga intre ele, iar una a venit fix...mda....in locul ala. Faza e ca m-a vazut toata clasa si mi s-a stricat reputatia.Ce sa fac? Raspunsuri serioase va rog!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles o iota!
Cum ti-ai stricat reputatia, ce anume ai facut?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum a venit, în care loc? Cum s-a stricat reputația?

| Mayhem666 a răspuns:

Si cum mai exact ti-a stricat reputatia?

| Rares791 explică (pentru Mayhem666):

M-a vazut si iubita mea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Rares791):

Si intreb din nou. Cum ti-a stricat asta reputatia? Efectiv, te-a lovit cineva acolo jos din greseala. Cum poate ceva atat de obisnuit sa-ti strice reputatia? Mai exact, ce reputatie e de stricat?

| Rares791 explică (pentru Mayhem666):

Ahhh,nu m-am lovit, doar ca cand s-au impins alea una a nimerit pe p mea dar nu eram dezbracati

| Mayhem666 a răspuns (pentru Rares791):

Tot nu vad care e marea problema in toata situatia asta. Se mai intampla si accidente uneori.