| Cori_1664 a întrebat:

Buna TPU cand doresc sa raspund la o intrebare imi da chestia asta "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" si dau click acolo, si cand ma duc inapoi sa raspund iar imi da tot chestia asta, ce fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia contact cu administratorul.

| florina_8116 a răspuns:

Si mie imi apare tot asa, dar dau tot timpul CLOICK AICI, ca altfel nu imi posteza raspunsul.continua si tu tot asa. nu ai ce face.

| F_5241 a răspuns:

Nu ajunge sa confirmi e-mailul. Vei primi (dupa ce l-ai confirmat) un e-mail in care iti zice ca s-a confirmat. Si trebuie sa dai ok ( sau ce scrie acolo), abia atunci poti sa raspunzi din nou.
Asa am patit si eu happy