| LiimeXdx a întrebat:

Care este cea mai bine platita meserie? Multumesc anticipat! happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea de parlamentar si meseria mea ca sofer de cursa lunga cu autotrenul in strainatate se ajunge la 3000€ cu vechime.

| LiimeXdx explică (pentru mgtow):

Dar judecatorii?

| onasis1961 a răspuns:

Notarii,avocatii si chirurgii de succes!

| LiimeXdx explică (pentru onasis1961):

Eu ma gandesc la judecatorie happy

| Licuricitrist a răspuns:

După mine:avocaţii de succes.

| LiimeXdx explică (pentru Licuricitrist):

Eu ma gandesc la judecator...

| kzd a răspuns:

Cea de avocat si cea de notar.

| ellaells a răspuns:

Judecatoriiwinking

| ALEX2402 a răspuns:

Avocatii cred sau cei care au firme mari

| Deriol a răspuns:

Nu cred ca cineva detine aceasta informatie, dar cel mai bine platit domeniu in Romania este IT-ul, fiind intr-o dezvoltare care tot continua, urmat de domeniul financiar. Dar la nivel mondial am auzit ca cei mai bine platiti sunt chirurgii.