| Deliaa94 a întrebat:

Buna TPU! Ce părere aveți despre un bărbat care te place, te suna cu nr privat și nu are curaj sa vorbească? Mi se întâmplat acum 2 zile, m-a sunat de 2 ori dar nu vorbea și am închis cu nr privat.

9 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Timid,ce sa cred?
Este om și e absolut normal să aibă emoții, iubirea fără emoții e la fel ca și cartofii fara ketchup

| Dismally a răspuns:

Pai de unde stii ca este un barbat si ca te place daca nu vorbeste? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 13 ani bărbatul tău.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frustrat mai esti rolling on the floor
Eram si eu, dar am mai lucrat cu mine si am evoluat. Ti as recomanda sa incerci
Si mi-am mai facut si Grindr happy

| EcceHomo a răspuns:

Cred că de atunci nu ai mai pus geană pe geană.
Recuperatorii mai sună așa, sau cămătarii. Ai bani luați cu împrumut de la cămătari?

Răspuns utilizator avertizat
| AdiDesktop a răspuns:

Foarte dubios omul. Daca esti timid nu suni deloc. Suna a psihopat.