| Heartless a întrebat:

Buna TPU

Cei care folositi telefonul mobil Digi mobil,nu vi se pare ca factura vine tot mai mare fara a vorbii mult pe el?Manainte am primit mesaj cu pretul facturii de 178 lei! Nici nu am vorbit mult luna asta si nu inteleg cauza pentru care a venit atat de mult,am citit manainte pe net o gramada de plangeri si injuraturi pentru cei de la RDS.Ar trebui sa vorbesc cu cei de la rds?Nu vreau sa vada mama cat e de plata,cel mult pana acum a venit de 120 lei...

Multumesc,dau funda.

Răspuns Câştigător
| 1000bodies a răspuns:

Poate ai vorbit in alte retele. Dar totusi du-te la ei si spune-le problema. Succes!