| goddess a întrebat:

Buna all, de 4 ani de zile am digi mobil si luna aceasta chiar nu am vorbit mult si manainte am primit mesaj de la ei cu facutra. Mi-a aparut ca am de platit 133 lei straight face Nu stiu de unde s-a facut aceasta suma mare(dar sun doar pe persoane care au orange) dar nu vorbesc mult cu ei.As vrea sa stiu daca si voi patiti sau ati patit la fel si ati renuntat.Multumesc,dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Informatii despre facturi si plati->serviciul telefonie->completezi formularul si in rubrica "intrebare" soliciti factura desfasurata sa fie trimisa pe e-mail.

sau:

Va stam la dispozitie pentru a va oferi orice informatie comerciala despre serviciul de telefonie Digi Tel, precum si despre oferta completa de servicii de telecomunicatii Digi, la telefon 031 400 4600 sau pe web la www.rcs-rds.ro. Pentru orice sesizare referitoare la functionalitatea acestui serviciu, puteti apela Departamentul Suport Digi Tel, la numarul 031 400 4414 (daca locuiti in Bucuresti) sau 03XX 400 414, 03XX 400 401 (unde "XX" reprezinta prefixul judetului).

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cere factura detailata si vezi toate numerele de telefon pe care le-ai apelat, durata convorbirilor si sumele.
o poti face si pe net :
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/intra-in-legatura-cu-noi

| goddess explică (pentru zdrangoi):

Imi poti explica te rog daca stii unde trebuie sa intru pe site ca sa aflu plata convorbirilor etc?

| zdrangoi a răspuns (pentru goddess):

Informatii despre facturi si plati->serviciul telefonie->completezi formularul si in rubrica "intrebare" soliciti factura desfasurata sa fie trimisa pe e-mail.

sau:

Va stam la dispozitie pentru a va oferi orice informatie comerciala despre serviciul de telefonie Digi Tel, precum si despre oferta completa de servicii de telecomunicatii Digi, la telefon 031 400 4600 sau pe web la www.rcs-rds.ro. Pentru orice sesizare referitoare la functionalitatea acestui serviciu, puteti apela Departamentul Suport Digi Tel, la numarul 031 400 4414 (daca locuiti in Bucuresti) sau 03XX 400 414, 03XX 400 401 (unde "XX" reprezinta prefixul judetului).