| gogonica a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta sa gasesc un program pe net cu care sa scot muzica online de pe youtube?

va multumesc :*

3 răspunsuri:
| h05t4g3 a răspuns:

Dacă ai Google Chrome(web-browser) îi poţi adăuga un add-on(extensie) ce-ţi permite să download-ezi de pe youtube.

Se materializeaza prin adăugarea unui buton de Download sub clipul de pe youtube, îl poti descărca de pe pagina asta:
http://www.chromeextensions.org/utilities/chrome-youtube-downloader/

| h05t4g3 a răspuns:

Vreau să te rog ceva!

Dacă răspunsul ţi-a fost de folos, te rog să-l apreciezi folosind variantele indicate de site: notă, relevanţă şi/sau fundiţă.

Mulţumesc!